Psychoterapia online

 W związku z dynamicznym wzrostem zachorowań na Covid-19, zbliżającym się sezonem grypowym i prognozami zapaści służby zdrowia, w trosce o nasze zdrowie, proponuję w najbliższych tygodniach wyłącznie sesje online lub/ i telefonicznie. Badania wskazują, że jakość terapii na tym nie traci, rezultaty są podobne, choć oczywiście preferujemy kontakt osobisty. Terapia w obowiązkowej od soboty masce, w zamkniętym pomieszczeniu, przy zamkniętym (pogoda) oknie wydaje się niekomfortowa dla obu stron i jednak niewystarczająco chroniąca.
Psychoterapia online (przez internet) jest także rozwiązaniem dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą realizować psychoterapii w swoim miejscu zamieszkania. Odbywa się podobnie, jak w gabinecie, ale bez wychodzenia w domu:

  • sesja trwa 50 min
  •  „spotykamy się” zwykle raz w tygodniu tyle, że przez skype – widzimy się i słyszymy zawsze o tej samej porze (uzgodnionej wspólnie wcześniej). Inne możliwe komunikatory, to MessengerWhatsApp lub FaceTime.
  •  więcej informacji otrzyma Pani/Pan na pierwszej sesji (podobnie jak w gabinecie).  By się umówić Na pierwszą sesję, proszę o kontakt przez email renata.mazurowska/at/gmail.com lub na skypie do użytkownika: akademiadobregozycia i ustalimy wszystkie szczegóły. Zapraszam i życzę nam wszystkim dużo zdrowia.
    Renata Mazurowska, psychoterapeuta, trener grupowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s