Psychoterapia online

W dobie pandemii kontakt online z terapeutą często był/ jest  jedynym możliwym. Badania wskazują, że jakość terapii na tym nie traci, rezultaty są podobne, choć oczywiście preferujemy, i terapeuci i często też osoby korzystające z terapii, kontakt osobisty, w gabinecie. Nie zawsze jest to jednak możliwe, np. gdy mieszka się w innej miejscowości albo w innym kraju, gdy są inne ograniczenia – zdrowotne, logistyczne itd. 
Psychoterapia online (przez internet) jest także rozwiązaniem dla osób, które z różnych innych przyczyn nie chcą lub nie mogą realizować psychoterapii stacjonarnie, w gabinecie. Warunki spotkań poza gabinetem, online, są podobne:

* sesja trwa 50 min (indywidualna) lub 80 min (terapia par)

*  „spotykamy się” zwykle raz w tygodniu tyle, że przez skype – widzimy się i słyszymy zawsze o tej samej porze (uzgodnionej wspólnie wcześniej). Inne możliwe komunikatory, to Messenger, WhatsApp lub FaceTime 

* cena jest ta sama ale płatność od ywa się co najmniej 24 h wcześniej, co gwarantuję rezerwację terminu na spotkanie online.

By się umówić na pierwszą sesję, proszę o kontakt przez email renata.mazurowska/at/gmail.com lub przez formularz kontaktowy, lub na skypie do użytkownika: akademiadobregozycia i ustalimy wszystkie szczegóły. Zapraszam i życzę nam wszystkim dużo zdrowia.

Renata Mazurowska, psychoterapeuta, trener grupowy