Trening indywidualny

bizu_motylJeśli przeżywasz trudności w realizacji swoich zamierzeń, nie radzisz sobie ze złością lub innymi trudnymi emocjami, jeśli chciałabyś mieć więcej satysfakcji z relacji zawodowych czy w osobistych związkach – skontaktuj się ze mną (napisz na adres renata.mazurowska/at/gmail.com) i umów na pierwszą rozmowę – konsultację, podczas której określimy Twoje potrzeby i dalszy plan działania.
Zapraszam na 50 minutowe sesje indywidualne (także przez Skype ) również wówczas, gdy nie radzisz sobie ze stratą związku, a układanie życia po kryzysie emocjonalnym po prostu Cię przerasta.

Jeśli:
• jest Ci źle, czujesz się skrzywdzona
• straciłaś pewność siebie
• nie widzisz przyszłości albo widzisz ją w ciemnych barwach
• boisz się, że sobie nie poradzisz
• zastanawiasz się, czy kiedykolwiek będziesz jeszcze szczęśliwa
to trening osobisty jest dla Ciebie.

Nauczysz się, jak:
– o siebie zadbać
– dostrzegać i wzmacniać osobiste zasoby
– polegać na sobie
– dostrzegać dobre strony po wielkiej zmianie
– budować nowe relacje.

Ważne: Trening możemy zrealizować niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania – telefonicznie lub przez Internet – sesje są pełnowartościowe, nie tracą na jakości. To także dobra propozycja dla tych osób, które z różnych względów wolą zachować anonimowość (nie muszą ujawniać swojego wizerunku, danych osobistych jak np. imię i nazwisko itd.) Kontakt przez skype: akademiadobregozycia

UWAGA: TRENING NIE JEST PSYCHOTERAPIĄ, składa się z 14 spotkań,  podczas których pracujemy odwołując się do zasobów osobistych i kształtując nowe nawyki. Jeśli jednak myślisz o terapii dla siebie (pracy dłuższej i na głębszym poziomie), także do mnie napisz (renata.mazurowska/at/gmail.com) i podaj kontakt telefoniczny do siebie. Oddzwonię i omówimy Twoje oczekiwania i potrzeby, lub zadzwoń pod numer: 575 944 169.

Zapraszam do kontaktu.