Trwa nabór do Grupy Wsparcia PO ROZWODZIE – ruszamy 16 listopada

ZAKOŃCZONO NABÓR DO 4 EDYCJI GRUPY WSPARCIA DLA KOBIET „PO ROZWODZIE” (listopad 2016-maj 2017)

NASTĘPNA  5 EDYCJA: JESIEŃ 2017 – WIOSNA 2018. Nabór rozpocznie się latem 2017

Rozstałaś się? Planujesz się rozstać? Zostałaś porzucona? Ty porzuciłaś?

Kto Cię lepiej zrozumie, niż osoba, która przeżywa to samo? Od kogo dostaniesz więcej wsparcia niż od osób, które były już lub są w tym miejscu co Ty, może wiedzą już, co najbardziej wówczas pomaga i dziś już lepiej im z samymi sobą, a ich sprawy zaczynają się układać? Ty sama, dlatego że czujesz i przeżywasz podobnie, też możesz być wsparciem dla innych.

Każda z nas jest wyjątkowa i inna, i może wnieść w spotkania z innymi kobietami swoje doświadczenia i mądrość, i dostać od innych to samo.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniach nie musi być rozwód – nie będziemy też namawiać do rozstań – raczej chcemy pomóc przeżywać trudne emocje, znajdować drogę do pełni siebie.

Strata ważnego związku jest trudnym doświadczeniem, wiąże się bowiem nie tylko ze stratą relacji ale także często z utratą poczucia bezpieczeństwa, upadkiem systemu wartości, niepewnością co do uczuć innych i własnych, destabilizacją emocjonalną, brakiem perspektyw… Często dochodzi pustka, rozgoryczenie, żal. I niezrozumienie ze strony bliskich i dalszych, którzy oczekują, że szybko „weźmiesz się w garść”.

Jeśli:
• jest Ci źle, czujesz się skrzywdzona
• straciłaś pewność siebie
• nie widzisz przyszłości albo widzisz ją w ciemnych barwach
• boisz się, że sobie nie poradzisz
• zastanawiasz się, czy kiedykolwiek będziesz jeszcze szczęśliwa
• szukasz nadziei, że będzie jeszcze dobrze i siły, by w to uwierzyć
zapisz się na grupę wsparcia PO ROZWODZIE. Grupa przeznaczona jest dla wszystkich kobiet w sytuacji okołorozwodowej (przed, po, w separacji), ale także dla pań będących po stracie związku nieformalnego.

Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu, co drugą środę (w sumie 12-14 spotkań, pół roku) w godzinach 18.00 -20.00 (miejsce spotkań – Warszawa, Mokotów – dokładny adres podamy po otrzymaniu zgłoszenia mailowego). Spotkamy się w kameralnym gronie, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy i szczegółowe informacje uzyskasz pisząc na adres: renata.mazurowska/at/otep.pl Cena za jedno spotkanie: 35 zł

Proszę przed decyzją udziału w Grupie Wsparcia PO ROZWODZIE uwzględnić możliwość swojego udziału WE WSZYSTKICH SPOTKANIACH, co dwa tygodnie, przez 6 miesięcy – w razie sporadycznej niemożności dotarcia Uczestniczki oferuję, w ramach opłaconego udziału w Grupie, 50 minutową sesję indywidualną via skype.

Czym jest grupa wsparcia: To grupa osób skupionych wokół tego samego problemu, w podobnej sytuacji życiowej. Zgodnie z założeniami osoby uczestniczące w Grupie wsparcia dają sobie wzajemne wsparcie emocjonalne, okazują zrozumienie i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Uczestnicy dzielą się – w takim zakresie, w jakim chcą – swoimi przeżyciami i obawami. Osoby prowadzące grupę wsparcia zapewniają Uczestnikom atmosferę szacunku, empatii i poczucia bezpieczeństwa.

Cel grupy: dostarczenie zrozumienia (podobieństwo przeżyć) i emocjonalnego wsparcia („wiem, co czujesz”, „mnie w takiej sytuacji pomogło…”, „wiem, kto może ci pomóc”).

Prowadzenie: Renata Mazurowska –
jestem psychoterapeutą i trenerem umiejętności osobistych i społecznych. Ukończyłam Zaawansowane Szkolenia Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie, obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Studium Terapii Rodziny prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Umiejętności Psychologicznych Stowarzyszenia OPTA w Warszawie.

Publikuję artykuły o tematyce psychologicznej i zdrowotnej, m.in. w Magazynie SENS, jestem współautorką książek „BLISKO, NIE ZA BLISKO. Terapeutyczne rozmowy o związkach” (premiera październik 2012, Wydawnictwo HELION) a także ALFABET MIŁOŚCI z prof. B. Wojciszke (premiera luty 2015). Stworzyłam i prowadzę serwis internetowy http://www.wpelnidnia.pl – strona kobiet pięknych, mądrych i dojrzałych.

Specjalizuję się w szkoleniach z obszaru rozwoju kompetencji osobistych i społecznych, chcę towarzyszyć ludziom w ich przemianach i wspierać ich w poczuciu wpływu na satysfakcjonujące życie osobiste i zawodowe.

Zapraszam do kontaktu (możesz do mnie napisać poprzez poniższy formularz).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s